Titulní stránka
Bankovky
Mince
Literatura
Objednávkový formulář
Registrace
Podmínky prodeje
Kontakt
 

Podmínky Prodeje


 1. Před první objednávkou je nutné, aby každý kupující provedl registraci. Prostřednictvím pošty následně obdrží potvrzení provedené registrace a své klientské číslo, které bude vyžadováno objednávacím formulářem. Na přesném vyplnění registrace závisí bezproblémové doručení Vámi objednaného sběratelského materiálu.
  Pokud chcete pouze jednorázově objednat mince, lze i bez registrace telefonicky na tel. 222 522 250, dopisem nebo na e-mailovou adresu obchod@numis.cz.


 2. K zadání objednávky je určen Objednávací formulář, kde si kupující volí způsob platby a s ním spojené zaslání vybraného sběratelského materiálu. Objednaný materiál zasíláme na dobírku (pouze na území ČR) nebo doporučeně, popř. jako cenné psaní v případě platby převodem na bankovní účet. Po dohodě je možno materiál předat i osobně. V případě zájmu obdrží kupující prostřednictvím elektronické pošty účet ke svému nákupu. V případě, že je materiál doručován jinak než na dobírku, je vždy vystaven "pro-forma" účet, který kupujíci obdrží obratem po odeslání své objednávky.


 3. Všechny ceny jsou uváděny v českých korunách (CZK), při platbě v zahraniční měně je k přepočtu používán denní kurs "deviza nákup" ke dni doručení objednávky.


 4. Je-li objednaný materiál zasílán na dobírku, hradí kupující poštovné a balné.


 5. V případě, že objednaný materiál je hrazen převodem peněz na bankovní účet, je kupujícímu okamžitě po obdržení objednávky zaslán "pro-forma" účet a vybraný materiál je zarezervován po dobu 14 dní. Po obdržení plné platby Vám zašleme vybraný materiál obratem. Bankovní spojení: 332615001/5500, eBANKA a.s., Ovocný Trh 8, 117 19 Praha 1.


 6. Kvalita materiálů nabízeného k prodeji odpovídá standardu stanovenému Českou numismatickou společností a standardům katalogů podle kterých je určen.


 7. Literatura používaná k určování materiálu:
  • B - Jan Bajer - Papírová platidla Československa 1919-1993, 5. Vydání
  • P - Albert Pick, Bruce, Shafer - World Paper Money, Volume 2, 10. Vyd.
  • P - Albert Pick, Bruce, Shafer - World Paper Money, Volume 3, 9. Vyd.
  • PS - Albert Pick, Bruce, Shafer - World Paper Money, Volume 1, 9. Vyd.
  • Ro - Holger Rosenberg - Die deutschen Banknoten ab 1871, 14. Vyd.


 8. Kupující má právo vrátit nepoškozenou nebo jinak nezměněnou zásilku nebo její část bez uvedení důvodu do 7 dnů od doručení zásilky poštou. Kupující hradí vzniklé náklady - poštovné a balné. V případě špatného určení typu, kvality nebo jiné chybě vzniklé na straně prodávajícího, hradí náklady na vrácení (poštovné a balné) prodávající.


 9. Zásilky doručované poštou mimo území České republiky jsou na riziko kupujícího.


 10. Odeslání Objednávacího formuláře potvrzuje kupující, že souhlasí s našimi podmínkami prodeje.

NUMIS Vám přeje hodně sběratelských úspěchů.Webhosting na www.gringo.cz NUMIS - NUMISMATICKÝ SALON, s.r.o.
Praha 2, Korunní 50
tel: 603 446 447
Jste našímnávštevníkem
od 29.9.2005

Profesionální webhosting včetně PHP a MySQL
mince bankovka bankovky numismatika numizmatika sběratelství notafilie sběratel numismatický numizmatický sběratelské potřeby pro sběratele numismatics numismatic banknote notaphilie banknotes coin coins collector